حمل‌ونقل بین‌الملل روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی کالا | transemartlogistics

شرکت بدراندیشان پارسیان با فراهم آوردن جدیدترین و ایمن ترین تجهیزات حمل و نقل و استفاده از از روش هایی نوین در حمل بار، به موفقیت های چشمگیری در این عرصه دست یافته است وهم اکنون به عنوان بهترین شرکت بازرگانی در حوزه گمرکی و رضایتمندی مشتری شناخته شده ایم . یکی از مهمترین خدماتی که شرکت های حمل و نقل بین المللی باید در اختیار مشتریانشان قرار دهند، امکان دریافت استعلام به صورت آنلاین است. شرکت الیت آریا جم این امکان را فراهم کرده تا شما عزیزان تنها با مراجعه به صفحه “استعلام” بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید و ظرف مدت زمان کوتاهی پاسخ خود را دریافت کنید. در این مقاله قصد داریم تا کلیه مراحل و اصول حمل و نقل از کشور چین یا شرایط واردات کالا از چین به ایران را برایتان بطور مختصر و مفید بیان کنیم.

پروژه‌ های همکاری حمل و نقلی، ترانزیتی و راه آهن با…

شرکت‌های فورواردر برخلاف شرکت‌های کریر تنها محدود به حمل و نقل زمینی نیستند. این شرکت‌ها از انواع روش‌های حمل و نقل، به خصوص ریلی، دریایی و زمینی به منظور انتقال کالا استفاده می‌کنند. ما در این مطلب قصد داریم که مروری بر حمل و نقل هوایی بین المللی داشته باشیم. اگر شما نیز قصد دارید وارد این عرصه شوید یا به نوعی برای جا به جایی کالاهای خود بین دو کشور دچار مشکل هستید، تا پایان این مطلب شرکت حمل و نقل ستاره آبی دریا همراه ما باشید. این مطلب بدون شک برای شما مفید خواهد بود و پس از خواندن آن می­توانید روش مناسب حمل و نقل را انتخاب کنید. شرکت حمل و نقل بین المللیشرکتی می باشد که وظیفه نقل و انتقال بارها و محموله ها را بین کشورهای گوناگون با دریافت مجوزهای مربوطه بر عهده دارد.

شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج‌فارس

حمل‌ونقل بین‌الملل روش‌های حمل‌ونقل بین‌المللی کالا | transemartlogistics

این روش به واسطه کانتینری بودن کالاها به وجود آمده است و به دلیل الزام تغییر خطوط کشتیرانی در بسیاری از مسیرها، ملزم به استفاده از سرویس کراس استافینگ می‌باشیم. برای آشنایی با یکی از مهمترین تجهیزات حمل مایعات، گازها و پودرها می توانید مقاله “کارکرد و مزایای فلکسی تانک و ایزو تانک” را مطالعه کنید. ایر آستانه قزاقستان بالاترین رشد را در طول 20 سال فعالیتش کسب کرد. شهر برگن نروژ برای افتتاح طولانی ترین تونل عابر پیاده و دوچرخه سواری جهان آماده می شود.

انواع حمل و نقل بین المللی کالا

لطفا جهت استعلام هزینه های حمل خود فایل ضمیمه را تکمیل و به آدرس ایمیل شرکت ارسال نمایید. حمل و نقل از طریق دریایی می‌تواند کندتر از سایر سیستم‌های حمل و نقل باشد. برای کار با وسایل نقلیه شخصی خود، باید مجوزها، هزینه سوخت، مقررات، آموزش راننده و مالیات را transemartlogistics در نظر بگیرید. © کلیه حقوق اين سايت نزد شركت حمل و نقل بين المللي خليج فارس محفوظ مي باشد. این آئین نامه در یک مقدمه ،23 ماده و27 تبصره درتاریخ و در یکصد و شصت و یکمین جلسه شورایعالی هماهنگی ترابری کشور بتصویب رسید که از زمان ابلاغ آن لازم الاجرا میباشد. 12 – بیمه رانندگان تحت پوشش نزد سازمان تامین اجتماعی بر اساس قرارداد منعقده با راننده .

  • نیاز تجاری کشور مقصد، شرایط جغرافیایی کشور مبدا و مقصد، مسافت بین خریدار و فروشنده، نوع کالا، وزن کالا، ارزش مالی کالا، سرعت، امنیت و هزینه حمل از عوامل تاثیر گذار بر انتخاب شیوه حمل و نقل بین المللی هستند.
  • کالاهایی چون محصولات کشاورزی یا مایحتاجی که بر اثر گذشت زمان فاسد شده و از بین می­روند راهی جر انتقال از طریق خطوط هوایی ندارند.
  • شرکت الیت آریا جم سالیان متمادی است که همراهی مطمئن و قابل اعتماد برای تاجرین و صاحبان کالا بوده و خواهد بود.
  • اعلام بار انواع محمولات خود را میتوانید از طریق راه های ارتباطی با ما در میان بگذارید.
  • 3 – مهلت مجاز جهت اقامه دعوی علیه فورواردر90 روز بعد از تاریخ تحویل کالا یا تاریخی است که کالا میباید تحویل می گردید (در صورت فقدان آن ) و یا تاریخی که عرفا” و یا حسب شرایط قرارداد یا سند حمل گیرنده می توانسته است کالا را مفقود شده تلقی نماید.
  • 9 – رعایت مفاد و قبول کلیه مسئولیتها و سایر وظائف پیش بینی شده برای حمل کننده در کنوانسیون .

یکی از نکات بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که انتخاب روش مناسب به منظور انجام فرایند حمل و نقل با توجه به نکات و موارد گفته شده به شما کمک می‌کند تا فرایند جابجایی محصولات خود را با کارایی بسیار خوبی انجام داده و در نهایت به هدف خود دست پیدا کنید. از طرف دیگر زمانیکه می خواهیم فروشنده از حمل بار به ایران مطلع نشود مجبوریم وسیله حمل و نقل را تغییر دهیم و‌ این فرایند تخلیه و‌بارگیری مجدد کار شرکت حمل را سخت تر می کند. برای حمل دریایی باید با بهترین خط دریایی که به ایران کالا را حمل می کند آشنایی داشته باشیم. برای شناخت بهترین شرکت های حمل و نقل در دنیا به صفحه برترین بابری ها سر بزنید. اگر محصولی که ارائه می دهید قیمت مناسبی داشته باشد اما هزینه حمل و نقل آن بالا باشد ممکن است مشتری هایتان را از دست بدهید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار