وکیل خانواده در تهران بهترین وکیل متخصص خانواده غرب تهران 09121997102

ترک زندگی از طرف مرد به دلیل عذرغیرموجه باید توسط دادگاه خانواده تشخیص داده شود. در صورتیکه حکم محکومیت قطعی مرد به دلیل مرتکب شدن به جرم و مجازات حد و تعزیر باشد و این جرم با حیثیت و شان خانوادگی زوجه مغایر باشد. تشخیص مغایرت مجازات زوج با حیثیت خانوادگی زوجه با دادگاه وکیل خانواده خانواده است. اگر زوجه بعد از 5 سال زندگی زناشویی، به دلیل عقیم بودن و عوارض جسمی شوهر از وی صاحب اولاد نشود. اگر مرد مفقودالاثر شود و 6 ماه از مراجعه زوجه به دادگاه خانواده مرد پیدا نشود. همچنین اگر با تشخیص دادگاه خانواده نتواند بین همسران خود عدالت رفتار نکند.

  • باید توجه داشت وکیل خانواده علاوه بر تخصص تجربه و اطلاعات به روز شده قانونی می بایست تسلط لازم را به مباحث فقهی و شرعی داشته باشد چرا که حقوق خانواده برگرفته از شرع و فقه اسلامی بوده و در مواردی که قانون گذار سکوت کرده میتوان با استناد به آیات و روایات در این زمینه خواسته مطلوب را از محکمه مطالبه نمود .
  • به گفته وکیل خانواده مرد می تواند با رعایت شرایط مقرر در قانون مدنی و پرداخت کلیه حقوق مالی زن مانند مهریه ، نفقه، اجرت المثل و شرط نصف دارایی در صورتی که در عقدنامه ذیل آن را امضاء نموده باشد در هر زمان برای طلاق اقدام نماید.
  • بسیاری از خانم‌ها به خصوص در پرونده‌ طلاق، به دلیل کاهش تنش و نیز سوء ظن همسر ترجیح می‌دهند که از وکیل خانم استفاده کنند.
  • مشاوره حقوقی آنلاین خانواده از طریق اینترنت انجام می شود و روش بسیار ساده و کم هزینه ای برای ارتباط با وکیل خانواده است.
  • در واقع وکیل‌های دادگستری می‌توانند به‌عنوان واسط عمل کرده و به هر دو شخص کمک کند تا نتیجه بهتری از جدایی بگیرند و یا این که یک‌طرفه وکالت را بر عهده بگیرد.

نیاز دارید، پیشنهاد ما به شما انتخاب یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی خانوادگیاست. بهترین انتخاب برای زوجین متقاضی طلاق یا سایر امور مربوط به خانواده، مشاوره با تیم وکلای مجرب موسسه حقوقی صاحب اندیشه است. از مهم ترین دعاوی خانواده میتوان به مهریه، حضانت فرزندان، نفقه و غیره اشاره کرد که میتوانید در مقاله طلاق توافقی به صورت کامل و جامع در این مورد مطالعه کنید.

و همه حالت های ممکن را برای زوجین روشن میکند تا حتی بعد از طلاق هم دچار سردرگمی نشوند. یکی از رایج‌ترین و بهترین نوع مشاوره حقوقی با وکیل خانواده در دنیای پر مشغله امروز، مشاوره حقوقی تلفنی است. برای انجام مشاوره تلفنی با یکی از وکلای خانواده، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به موسسه‌های حقوقی و صرف وقت نیست. هزینه اقتصادی و مقرون به صرفه، صرفه‌جویی در زمان، مشورت با وکیل متخصص در حوزه دعاوی خانوادگی، عدم وجود محدودیت جغرافیایی برای تماس با مشاور حقوقی، از مهم‌ترین مزایای مشاوره حقوقی با وکلای خانواده به شمار می‌روند. در این قسمت تمامی موارد مربوط به خانواده را به صورت خلاصه برای شما توضیح میدهیم در واقع یک وکیل خانواده مواردی از جمله مطالبه مهریه ، اجرت المثل ایام زوجیت ، بررسی نفقه زوج ، نفقه فرزند ، حضانت فرزند ، تقاضای ازدواج مجدد ، الزام به تمکین ، مطالبه نفقه و … را بررسی می کند.

مسائل و مشکلات حقوقی خانواده مانند نفقه-مهریه-و طلاق و… در دادگاه های خاص خانواده انجام می شود و با سروکار داشتن با مسائل خاص خانوادگی حتما باید با دفاتر مورد اطمینان و به طبع با وکلا مورد اطمینان باید مشکلات خود را در میان بگذارند . اجرت المثل از حقوقی است که به موجب عق نکاح به وجود می‌آید و از جمله حقوق زن تعریف شده است و برای مطالبه آن لازم نیست این موضوع به عنوان یکی از شروط ضمن عقد نکاح ثبت شود. با این وجود ممکن است مشکلات و مسائلی مطرح می شود که رو به رو شدن با آن ها نیازمند دانش حقوقی و آشنایی با قوانین می باشد. در این شرایط وکیل خانواده شخصی است که می تواند به مسائل پیش آمده رسیدگی کند.

در مورد ماده قبل اگر یکی از زوجین قبل از تعیین مهر و قبل از نزدیکی بمیرد زن مستحق هیچ گونه مهری نیست. اگر در نکاح دائم مهر ذکر نشده یا عدم مهر شرط شده باشد نکاح صحیح است و طرفین می‌توانند بعد از عقد مهر را به تراضی معین‌کنند و اگر قبل از تراضی بر مهر معین بین آنها نزدیکی واقع شود زوجه مستحق مهرالمثل خواهد بود. تعیین زن و شوهر به نحوی که برای هیچ یک از طرفین در شخص طرف دیگر شبهه نباشد شرط صحت نکاح است.

بنابراین به عدم انجام دستورات قانونی دربرابر شوهر نشوز و به زنی که از این دستورات سرپیچی کند، ناشزه می گویند. برای دریافت حکم فرضی می توان به یک وکیل خانواده درجه یک مراجعه کرد زیرا دادگاه به سرعت این حکم صادر نخواهد کرد بلکه مستلزم نشرآگهی، گذشت مدت زمان لازم و انجام تحقیقات ضروری است. در صورتی که زن و شوهر این شرایط را داشته باشند، باید به همراه یکدیگر به دادگاه خوانده دادخواست بدهند در صورتی که دادگاه شرایط آن ها را احراز نمود می تواند حکم لازم را صادر نماید. یک وکیل خانواده خوب باید دارای ویژگی های نظم، قدرت بیان، قدرت تحلیل، تسلط به قانون و آشنا به مسائل خانوادگی باشد.

وکیل خانواده در تهران بهترین وکیل متخصص خانواده غرب تهران 09121997102

یک وکیل خانواده متخصص و مجرب علاوه برجنبه حقوقی دعاوی خانواده باید بر جنبه عمومی و کیفری آن نیزمسلط باشد .آگاهی از جنبه کیفری دعاوی خانواده که درروابط زن ومرد جرم محسوب شده ودارای مجازات می باشد،گاهی موجب تغییر اساسی در تصمیم گیری و رفتارافراد نسبت به هم می شود. به محض اینکه نکاح به صورت صحیح واقع گردید، روابط زوجیت بین زن و مرد ایجاد میگردد و حقوق و تکالیف زوجین در مقابل همدیگر برقرار می شود و در عقد دائم نفقه زن به عهده شوهر است. یکی دیگر از وظایف وکیل خانواده ارائه مشاوره دقیق به افراد مرتبط با پرونده می باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار